Faq

1. Czy produkty Little Sophie można prać?

Tak, wszystkie produkty Little Sophie można prać. Zalecamy pranie w temperaturze 30 stopni na programie delikatnym, wirowanie na małych obrotach. Nie stosować wybielaczy, prasować tylko tkaninę bawełnianą.

2. Czym wypełnione są produkty Litte Sophie?

Kocyki, girlandy oraz gryzaki-przytulanki Little Sophie wypełnione są antyalergiczną włókniną. Zabawki – sowy wypełnione są kulką silikonową, powszechnie stosowaną przy produkcji zabawek.
Wszystkie produkty są bezpieczne dla dzieci. Wypełnienia posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

3. Czy Minky używany w wyrobach Little Sophie różni się od innych dostępnych polarów na polskim rynku?

Tak, zgadza się. W naszych zabawkach znajdą Państwo najwyższej jakości polar Minky firmy Shannon Fabrics. Materiał ma gramaturę 400g/m2, 3mm grubości. Materiał Minky posiada badania pod kątem zawartości substancji szkodliwych.
Na polskim rynku powszechne są produkty z materiałem Minky gorszej jakości, o niższej gramaturze. Różnica jest znaczna.
Kupując nasze produkty mają Państwo pewność zakupu produktów z materiałów najlepszej jakości.

4. Co oznaczają ekocertyfikaty?

Nasze tkaniny sprowadzamy głównie ze Stanów Zjednoczonych, ale współpracujemy również z dostawcami ze Skandynawii. Wszystkie wzory są od najlepszych projektantów, bawełny mają głębokie, intensywne kolory.
Nasze bawełny oraz wypełnienia posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
W swojej ofercie posadamy również kocyki z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Oznacza to, że bawełna jest produkowana w odpowiedzialny sposób i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Standard GOTS dla tekstyliów pochodzenia ekologicznego obejmuje produkcję, przetwórstwo, wytwarzanie, pakowanie, etykietowanie, eksport, import oraz dystrybucję wszystkich naturalnych włókien.

5. Czy możliwa jest wysyłka produktów Little Sophie za granicę?

Oczywiście, wysyłamy nasze produkty do wszystkich krajów świata :)
Koszt przesyłki za granicę ustalany jest indywidualnie i zależy od wagi paczki. Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej. Więcej informacji można uzyskać pod adresem kontakt@littlesophie.pl

6. Czy możliwe jest stworzenie kocyka/narzuty na zamówienie?

Tak, dajemy naszym Klientom możliwość zamówienia kocyka, narzuty na dowolny wymiar. Maksymalna szerokość to 110 cm, długość dowolna. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

7. Czy produkty Little Sophie dostępne są również w sklepach stacjonarnych?

Tak, dokładna lista sklepów, w których można zakupić produkty LS, znajduje się w zakładce Gdzie nas znajdziecie.

8. Czy apaszka oraz komin są odpowiednie rozmiarowo do wieku mojego dziecka?

Apaszki posiadają podwójną regulacje zapięcia. Przez to przeznacozne są dla dzieci praktycznie od narodzin aż do 6-7 lat.
Kominy bawełniano-polarowe zapinane są na napy. Przez swoje marszczenia ładnie układają się przy szyi i nie ma obaw, aby odstawały. Nadaja się dla dzieci od 1,5 roku życia do nawet 10 lat.

9. Przytulanka-gryzak co to takiego?

To świetna zabawka dla najmlodszych. Każda przytulanka obszyta jest metkami w różnych kolorach. Metki działają stymulująco na zmysł wzorku, dotyku oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Przytulanka dodatkowo może pomóc dziecku się wyciszyć.
Przytulanki-gryzaki są wykonane z najlepszych jakościowo tkanin: 100% bawełny oraz polaru Minky.

10. Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

Towar może zostać zwrócony bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Zwrot towaru jest przyjmowany tylko w przypadku, kiedy towar nie jest uszkodzony i nie nosi śladów użytkowania. Nie ma możliwości zwrotu produktów, które zostały zrealizowane na prywatne zamówienie klienta. Należy również wypełnić Formularz Zwrotu, który możliwy jest do pobrania TUTAJ. Formularz należy wydrukować, wypełnić i włożyć do paczki zwrotnej. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami. Przesyłka powinna być wysłana jako paczka za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Pieniądze zostają zwrócone przelewem na podane przez Klienta konto. Sklep zwraca Klientowi wpłacone pieniądze z tytułu wniesionej zapłaty ceny produktu lub przedpłaty, wraz z kosztami przesyłki (równy najtańszej dostępnej formie dostawy), wyłącznie po zwrotnym otrzymaniu produktu.

11. Jakie formy płatności są akceptowane?

Za nasze towary można płacić na wiele sposobów. Oferujemy klientom możliwość płatności przelewem bankowym, systemem PayU oraz PayPal. Możliwa jest również wysyłka za pobraniem.

Masz więcej pytań? Pisz na kontakt@littlesophie.pl


PayPal